bebe.jpgU četvrtak, 20. rujna u 21 i 30 sati, pridružite se otvaranju nove koncertne sezone u Vintage Industrial Baru (Savska 160) uz odličnog Bebè Na Volè, koji će predstaviti novi album Hate Is A Wonderful Thing.

Adam Semijalac, glazbenik poznatiji pod imenom Bebè Na Volè jedan je od najboljih blues vokala na ovim prostorima. Njegova glazba može se okarakterizirati kao root blues u kombinaciji s različitim indie žanrovima. Nakon preko 10 godina stvaranja originalne i njemu svojstvene glazbe, krajem siječnja 2015. izdao je “best of” na vinilnoj ploči pod nazivom Time Of Great Depression, gdje je svoj cjelokupni opus sveo na 13 autorskih pjesama kojima je obuhvatio sve kreativne faze svog glazbenog izričaja.

Tri godine kasnije, točnije ovih dana, pojavio se i novi, iščekivani, album Hate Is A Wonderful Thing, kojim je Senuhakac izgradio novo poglavlje u domeni najboljeg ovdašnjeg rock albuma, a slobodno može rezervirati i najviša mjesta na popisu najboljih domaćih izdanja ove godine. 

S obzirom da živi isključivo od glazbe, Adam je svoje djelovanje proširio znatno dalje od koncertnih dvorana. Radi glazbu za kazališne predstave; član je koautorske inicijative OOUR-Zagreb, kazališta TRAFIK u Rijeci te ima preko 15 cjelovečernjih plesnih predstava iza sebe. Podučava gitaru, bass, banjo, mandolinu.

Više o promociji albuma ovdje.